top of page
NB! Kõik tooninäidised on illustratiivsed.

Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Niiskusaste, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad samuti värvitooni tunnetust. 

Samuti oleneb värvitoon pesu- ja lihvbetooni  puhul killustiku partiist, mis võib oma koostiselt muutuda ja seega erineda näidisfotost - seda eriti toonide P102 ja P103 puhul, kuna hall killustik koosneb alati erineva tumedusastmega kivikestest ja sisaldab rohkemal või vähemal määral ka punaseid kive. Iga killustikupartii koostis on veidi erinev eelnevast.

PUIT

Kiili Betoon kasutab toodete puidust osade valmistamisel ehituslikku ümarnurkset höövelpuitu kvaliteediklassiga AB. Sellest tulenevalt on puidul oksakohad, vaigupesad ja esineb pikipragusid (eriti ristlõike 95x95 mm puhul). Kui on vaja väga kõrget kvaliteeti, siis saab puitosad teha liimpuidust, mis on paraku oluliselt kallim ja ka tarneaeg pikeneb. Puitosad on kaetud Tikkurila puiduõliga. Pidevalt õues olevaid hööveldatud puitpindu tuleb igal aastal uuesti õlitada.

Toodete baashinnad kehtivad HINNAKLASS 1 värvitoonides toodetele.
HINNAKLASSIDE 2-4 toonides tooted on kallimad, palun küsi hinnapakkumist!

.
bottom of page