GRAAFILINE BETOON

NB! Kõik tooninäidised on illustratiivsed.

Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Niiskusaste, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad samuti värvitooni tunnetust. 

Samuti oleneb värvitoon pesu- ja lihvbetooni  puhul killustiku partiist, mis võib oma koostiselt muutuda ja seega erineda näidisfotost - seda eriti toonide P102 ja P103 puhul, kuna hall killustik koosneb alati erineva tumedusastmega kivikestest ja sisaldab rohkemal või vähemal määral ka punaseid kive. Iga killustikupartii koostis on veidi erinev eelnevast.

Toodete baashinnad kehtivad HINNAKLASS 1 värvitoonides toodetele.
HINNAKLASSIDE 2-4 toonides tooted on kallimad, palun küsi hinnapakkumist!

Graafilise ja reljeefse betooni fotode tähised Gxx ja Rxx ei tähista konkreetset logo ega pinda, vaid aitavad näidispiltides orienteeruda. Kõik sellise viimistlusega tooted valmivad eritellimusena, n-ö rätsepatööna. Kui soovid graafilise või reljeefse pinnatöötlusega toodet, võta meiega ühendust - leiame koos sobiva lahenduse.

NB! Igale tootele ei ole tootmisprotsessist tulenevalt võimalik lisada graafilist või reljeefset pinnaviimistlust!

PESUBETOONIL on palju erinevaid värvivariante.  OÜ Kiili Betoon kasutab ca 15 erinevat tooni killustikku,  samuti on segu võimalik toonida erinevate värvidega (punane, must, pruun, kollane, sinine jne). Valmistame tooteid ka LIHVITUD ja SILEBETOONIST. Kui soovid oma trepile tavapärasest erinevat värvilahendust, tule Kiili ja leiame just Sulle sobiva lahenduse.