Betoon kingituseks? Aga muidugi - küünlaalused!

Updated: Nov 25, 2020


Said kutse firmaüritusele, õige pea on sõbrapäev või tuttava sünnipäev ja kiirelt on vaja kingitus välja valida. Kui see sind lohutab, siis kindlasti pole sa ainuke, kes viimasel minutil mõtleb: "Appi, mida kinkida naisele?! Milline võiks olla kingitus mehele?!"

Sünnipäevakingitus

Pakume sulle välja mõned asjalikud kingid, mida sobib tähtpäeva puhul viia mõlema soo esindajatele: betoonist küünlaalused. Betoon sobib oma naturaalse olekuga nii tuppa kodukujunduse aksessuaarina kui hoovi kaunistama ja ilmselt naudib hubast küünlaleeki pea igaüks.

Betoonistküünlaalussõlm

Betoonist teeküünlahoidjad kaaluvad päris korralikult. Volüümikama kaalunumbri kasuteguriks on:

a) hoovis saad seda kasutada salvrätikute hoidjana ja tuul ei vii neid söömaaja jooksul õue peale laiali, rääkimata naabri aiast;

b) need ei kuku pikali ja püsivad ka tormiga vertikaalses asendis.

Betoonist küünlaalus Laine

Võrreldes muudest materjalidest tehtud küünlaalustega on need veidi raskemad, nii et soovitame neid mitte lasta varba peale kukkuda.

Meie sisustustoodete kollektsioon on Eestis tehtud käsitöö ja iga eksemplar on ehedalt ainulaadne! Sa saad valida värvid täpselt oma soovi järgi või vastavavalt sellele, mis on kingisaaja lemmiktoonid. Standardne kombinatsioon näiteks südamete paaril on valge/punane, Yin-Yangil valge/must. Meestele saad valida maskuliinsemad värvid ja naistele lähevad ilmselt peale veidi õrnemad toonid.

Betoonist küünlaalus Südamed
BetoonistküünlaalusYinYang

Põnevust ja isikupära saad veelgi lisada erivärviliste aromaatsete teeküünaldega.

Betoonist tehtud küünlajalg on praktiline kodukujunduse aksessuaar, mida saad kasutada nii toas kui aastaringselt aias ja terrassil. Kuna materjal on ajatu, on betoonist sisustuselemendid sobilikud nii modernse kui ka retrohõngulise koduga ja kestavad kaua.

Kiili Betooni küünlahoidjaid on väga lihtne hooldada - pühi õrnalt niiske lapiga ja hoidu keemiliste ainete kasutamisest. Pane küünlahoidiku alla veidi mööblivilti, siis ei saa laua- ja kapipinnad kriimustada.

Tee ise küünlad ka, siis saab kingitus eriti emotsionaalne! Head meisterdamist, siin on sulle üks video.

Lisaks küünlaalustele sobib kinkida ka teisi betoonist tooteid ja kui soovid jätta otsuse tegemise kingisaajale, võta meie kinkekaart!

Täname sind lugemast! Kui said siit häid mõtteid kingituste tegemiseks, siis jaga seda ka sõpradega. Liitu ka uudiskirjaga, et betooniteemadega kursis olla!

Fotod: Veronika Kolessova

#kingitus #kingiidee #kink #küünlad #küünlahoidja #küünlaalus #tähtpäev #käsitöö #betoonist #concretecandleholder #candleholder #teeküünlaalus #kiilibetoon #sisustus #sisekujundus #aksessuaar

286 views0 comments

AVATUD

E-R   8-17

 
kauba väljastamine
E-R   8-16

 
Näidistega tutvuda
saab ka muul ajal!

  KIILI BETOON

Vaela tee 57

Kiili vald, Harjumaa

reg.nr.10380819

tel  +372 6725591

tel +372 5247173

e-post info@kiilibetoon.ee